🧙 Bajka o dziewczynce i magii

Bajka o dziewczynce :princess: i magii :mage:

Dawno, dawno temu była mała dziewczynka o imieniu Jola. Były to jeszcze czasy, w których w telewizji były 2 programy i wszystko było szaro-szare. Jedyny kolorowy świat lazurowej rzeki, zielonych nabrzeży i brązowych drzew palmowych pojawiał się, gdy Jola uruchamiała grę River Ride na Atari 65 XE.

Pewnego dnia wujek chrzestny podarował Joli nową piękną lalkę Barbie z Pewexu. Dziewczynka była zachwycona! :slight_smile: Wyszła z tą lalką na podwórko, żeby pokazać ją innym dzieciom, dziewczynki na podwórku też chciały bawić się tą lalką, zaczęły ją sobie wyrywać. Niestety w wyniku intensywnego szarpania głowa lalki się urwała. Jola przerażona i zrozpaczona wróciła z lalką do domu. Nie pokazała jej rodzicom, tylko schowała się w swoim pokoju, posmarowała głowę lalki kremem Nivea i przyłożyła z powrotem do tułowia licząc, że się naprawi. Potem zaczęła się modlić, żeby głowa z powrotem się zrosła. Po kilku godzinach było już jasne, że niestety żadna magia nie zadziałała, głowa jest nadal urwana :frowning:

Po pewnym czasie Jola pogodziła się ze stratą, a dodatkowo zrozumiała, że nie ma niestety magii, która naprawia zabawki. Była to dla niej cenna lekcja, którą pamięta do dzisiaj.

Dzisiaj Jola czyta na tym forum wpisy:

“Pomogła seria restartów - bramka wstała”, “Po serii restartów, uruchomiła się”, “Wyciągałem z prądu i wkładałem aż wstała”

i widzi, że magia chyba jednak istnieje, zabawki się same magicznie naprawiają - WOW :slight_smile:


A teraz legendda:

Lalka Barbie = Bramka IoT
Krem Nivea = magiczne restarty
Dziewczynki na podwórku szarpiące lalkę = HACS-y

Nie smarujcie bramki kremem Nivea… to nie o to chodzi.


1 polubienie

Witam.
To dlaczego po paru godzinach pracy bramka wisi. Nie mam żadnych dziwnych integracji tylko parę, które są wspierane przez Was ?

Tak już jest wczoraj mi Integracja Tuya wpadła w bootloob 230 restartów i zawiesiła bramkę musiałem wyłączyć bramkę z prądu i podłączyć Ponownie.Wszystko może się zdarzyć to rzecz elektroniczna.