Brak dostępu do bramki przez www zawsze w niedzielę rano

Posiadam bramkę pro1 z systemem maja. Od kilku tygodni, regularnie w niedzielę rano nie mam dostępu do bramki przez przeglądarki www i również zdalnie mobilnie z telefonu. Pomaga dopiero odłączenie bramki od prądu i ponowne podłączenie lub uruchomienie przez terminal na monitorze po podłączeniu bramki przez hdmi. Na forum były różne rozwiązania ale nie z takiej przyczyny. Nie mogę również odczytać historii logów po restarcie bramki bo widzę tylko nowe zapisy. Co może być przyczyną, proszę o pomoc, bo aktualnie w każdą niedzielę po godz. 4 nie działają mi żadne urządzenia zigbee. Dodam że mam podłączenie kablowe i ustawiony stały adres IP

Regularność i pora wskazują na problem z pamięcią/bazą danych.

Popieram. :slightly_smiling_face:
Kiedy zmieniłem na zewnątrzna bazę danych bramka zyskała stabilność o której marzyłem.

To w takim razie co i przede wszystkim jak mam to zrobić

To są tylko domysły. Bez diagnostyki z Twojej strony ciężko coś powiedzieć. Logi możesz zapisywać i sprawdzać w tygodniu co się dzieje. Sam najlepiej wiesz co i jak masz skonfigurowane. Jeśli nie wiesz jak zarządzać bazą danych na bramce, to musisz przeczytać dokumentację. Jest w niej dobrze opisane jakie masz możliwości.

U mnie problem stwarzała integracja Burze Dziś miałem identycznie jak ty.Nie masz czasami tej integracji?

W końcu założyłem bazę danych Maria DB na swoim lokalnym serwerze i jak na razie problem się skończył. Czasami mam przerwę pomiędzy godz 3 a 4 (nie sprawdzałem czy w tym czasie czy wszystko działa) ale potem jak sprawdzam rano wszystko działa normalnie, nie muszę już restartować bramki. Integracji Burze Dziś nigdy nie miałem zainstalowanej