👩‍🚀 Celina - wydanie na kanale stabilnym

Dzięki za odpowiedź. Na OPPO jest android 10. Tak jak pisałem przez 3 dni po aktualizacji apki było ok a potem jak co rano sprawdzam temp a tu zonk z resetem. Na Samsung J7 było ok, dopuki nie zrobiłem twardego resetu bramki (w celu przejścia na LTS a nie w związku z resetami apki), po tym też zaczęły się resety, trochę to dziwne , ale pewnie zbieg okoliczności . Do bramki mam podłączone 12 urządzeń z tasmotą ais i 13 zidbee od ikea i to wszystko. Jak znajdę chwilę to pobawię się ADB, reszta funkcji działa poprawnie po wyłączeniu funkcji panelu sterowania więc nie pali się :slight_smile:

Spoko - dzięki za info, i raporty z Google Play

Wygląda na to, że przy próbie utworzenie/aktualizacji notyfikacji na telefonie w niektórych wersjach Android jest błąd.

android.app.RemoteServiceException

Sprawdzamy to i damy znać:

Na bramce tylko supla i zigbee.
Do tego cztery termometry na wemos D1 mini z tasmota.
W momencie ścinania urządzenia które są skomunikowane po mqtt czyli tasmota giną.
nic innego nie ma na bramce dzieje się tak od aktualizacji do stabilnej wersji Celiny.

Kilka dni temu zauważyłem podobny problem

Ale minęło kilka dni i nadal mam 0. Nawet restart bramki nie pomógł a także ponowne dodanie integracji nic nie zmieniło

Czy udało się coś ustalić bo nadal u mnie występuje problem z przywracaniem głośności