Data na Odznace

Macie może jakiś pomysł dlaczego? nie zmienia się data na Odznace? (pomimo upływu czasu- niestety NIEUBŁAGANEGO! :wink: ) albo co zmieniać ? żeby jednak czas w Odznace ruszył… i się zmieniał??? na bramce AIS.

Help please…
Radekdata

Zobacz może co masz w logach, bo “u mnie działa”

Masz taki problem bezposrednio na bramce czy tez w aplikacji zdalnej (apka mobilna / www)?
Jesli ten drugi przypadek to stawiam na uspienie aplikacji. Ja mam taki problem na starym tablecie z Android 6. Probowales ubic recznie aplikacje i ja odpalic ponownie? Ewentualnie przejdz na inna zakladke w menu - u mnie pomaga wybranie ustawien profilu (tzn klikniecie w lewym dolnym rogu na ikonke z nazwa uzytkownika) i ponownie przejscie do zakladki z odznaka czasu.

Mam tak zarówno bezpośrednio na bramce jak i przez www i apkę. :frowning:

Przejście na Usera i nawet wylogowanie i zalogowanie przez www - nic nie zmienia. Data stoi … jak wryta na 17.10

Logi!
Prawdopodobnie masz tam informację że integracja się wysypała lub nie wstała po ostatnim resecie.

Rozumiem, że : Konfiguracja - Logi ??? tak ? i i czego mam szukać ?

Najlepiej wrzuć całość co tam masz, możesz zamazać jakieś newralgiczne dane jeśli się pojawią.

Nie widać nic co by wskazywało na taki problem.
Wejdź w Konfiguracja > rejestr encji > w pole wyszukiwania wpisz “sensor.time” zobacz czy zwróci ci więcej niż 1 sensor i przy okazji sprawdź kiedy miał ostatni update:
image

Jest jeden - taki jak u Ciebie i 11 sekund temu aktualizowany.

I ten aktualizowany ma ten błędny czas?

nie - nieaktualizuje się DATA

Aktualizuje się tylko raz na starcie bramki - poprawimy w kolejnej wersji lub dropniemy go całkiem.

1 polubienie

no… i mam y rozwiązanie …

a innym się zmienia ? to co? i jak można tam podpiąć? żeby się aktualizował raz dziennie ?

Jest jeszcze sensor.data - i on się aktualizuje - ale jak go do tej odznaki “podpiąć” ?

Innym tez nie działa - ja np. nie mam tej odznaki.
Możesz go podmienić, ale jego treść się nie zmieści i będzie to brzydko wyglądać.
Dodaj sobie taką automatyzację:

I ją odpal raz ręcznie, to od razu powinieneś mieć aktualną datę na Odznace.

dziękuję! zadziałało… czyli teraz będzie się zmieniała data sama? czy raz dziennie- odpal? :wink: