🎉 DEV3 - nowa bramka AIoT już jest

Postaram się w jednym wątku :smiley:

@sdsi
Możemy Ci taki wysłać, bo mamy tego trochę na stanie :wink: ale, że Twoją paczkę nadaliśmy już wcześniej, to może poczekaj na projekt nakładki w kształcie dekielka :wink: Coś takiego się pojawi i o to chodzi z tym dekielkiem (będzie można go sobie wymienić w celu mi jeszcze nieznanym- nie zostałam wtajemniczona w ten super secret tajny pomysł) :wink:

@macek tak, w PRO będzie więcej portów USB, ale nie chcemy robić jeża z bramki i wkładać wszystkich możliwych adapterów (zigbee, zwave, BLE, RF, etc…) bo umieszczanie tego wszystkiego razem w jednym pukcie nie jest naszym zdaniem najlepsze.
Co do wyświetlacza- to jest dobry pomysł, jest to technicznie możliwe. To, co jest w DEV3 to wyświetlacz VFD i jest do tego sterownik

i teoretycznie możemy wyświetlać tam dowolne rzeczy, ale teraz wyświetlamy godzinę i status urządzenia, bo jesteśmy troszkę zarobieni wypuszczaniem DEV kitów, DEV3 i PRO :wink: i jeszcze EASY… ehhh :wink:

Pobór mocy to bardzo szeroki wątek, to akurat mocna strona naszych bramek. Może faktycznie niedługo to podsumujemy, a na razie możesz poczytać tu:

Idziemy też trochę w stronę eko - zmieniliśmy pudełka, na ładne, w 100% do recyklingu (lub ponownego użycia) :wink:

A w temacie NFC to jedna sztuka jest umieszczona w obudowie, domyślnie ma zaprogramowany identyfikator bramki, ale tag jest programowalny i można zapisać tam dowolną komendę.

@Maffiu oraz kolega Daniela @Michal.S - odpowiedź na Wasze pytania:
To już jest ogarnięte:

  1. Robisz kopię zapasową bramki
  2. Podczas uruchomienia nowej bramki nie logujesz się na konto tylko przywracasz kopię - zobacz tutaj

i masz przeniesione wszystkie integracje i swoje rzeczy.

@bartas87poz
teraz idziemy spać :wink: zawsze wystawiamy taką ilość bramek, którą mamy już przygotowaną (czyli są już zaprogramowane , testowo uruchomione, z zaprogramowanym tagiem NFC, skompletowane i gotowe do wysyłki). Jest to dość czasochłonny proces (wy szczęściarze nie macie pojęcia…) :wink: Nie bawimy się w preordery, bo wiemy z własnego doświadczenia, jakie poślizgi potrafią być przy dostawach komponentów i nie chcemy “świecić oczami” za zamówienia, za które klient zapłacił a których my nie możemy od ręki zrealizować.
Jutro poproszę chłopaków, żeby przygotowali mi kolejne sztuki do wysyłki i dam znać tutaj na forum, że znowu są :wink: ale raczej po południu… :wink:

ps. bramki tak szybko się rozeszły, że nawet nie zdąrzyłam wrzucić posta na FB - jest w Was moc :muscle:

Dobrej nocy, bo jutro najwyraźniej sobota pracująca :wink: @jolka @Sebastian @araczkowski

4 polubienia