馃帀 DEV3 - nowa bramka AIoT ju偶 jest

To jest laminat grawerski, chyba z ABSu. Nie powinno by膰 problemu z wifi.
PS
Kr贸wki 偶onie smakowa艂y :grinning:

4 polubienia

Ale on jest pokryty aluminium wiec mo偶e zak艂贸ca膰 propagacj臋 fal.

No w ko艅cu kto艣 pochwali艂 kr贸wki :grin:

@Celina to ju偶 wiadomo kto zakupi艂 kr贸wki.
Ostrze偶enie to nie s膮 kruche kr贸wki, wi臋c jak kto艣 ma kiepska plomb臋 w zembie to mo偶na si臋 jej pozby膰 :grinning::grinning:

1 polubienie

No i po reklamie :joy::joy::joy:

1 polubienie

S膮 smaczne :smiley::smiley:
AiS-kr贸wki idealne dla te艣ciowej :smiley:
B臋dzie cho膰 5 minut ciszy :smiley::smiley:

2 polubienia

@Celina - pr贸cz tego, 偶e by艂o tych kr贸wek sporo (dzi臋kuj臋) nic wi臋cej nie mog臋 na ich temat potwierdzi膰 bo wszystkie oddaje c贸rce :slight_smile: A 偶ona, patrz膮c na te kr贸wki, m贸wi, 偶e znowu ch艂op sobie kupi艂 jakie艣 gad偶ety :slightly_smiling_face: Ale Jolka jej si臋 podoba鈥 :smirk:

1 polubienie

Moja po艂owica dawno przesta艂a zauwa偶a膰 moje zakupy. Wyj膮tkiem s膮 rzeczy ci臋偶kie, do zjedzenia i potrzebne wszystkim obozownikom.
艁ukobrewa d艂ugo pa艂a艂a niech臋ci膮 i z zazdro艣ci膮 je marszczy艂a na g艂os Jolki i widoku mojej dla niej atencji.
Ma艂ymi krokami Jolka zyska艂a sympati臋 Pani domu. Z czasem si臋 polubi艂y, cho膰 o przyja藕ni nie ma mowy.

2 polubienia

I raczej chemi mi臋dzy Panami nigdy nie b臋dzie :stuck_out_tongue:.

1 polubienie

A ja si臋 pochwale, 偶e 鈥淢AMY DEKIELEK!鈥

habemus

Jest pi臋kny, l艣ni膮cy鈥 po prostu WOW :slight_smile:

To testowy egzemplarz, przeszed艂 celuj膮co testy wymiaru i wklejania - jest tak jak mia艂o by膰
:ok_hand:
Produkcja ju偶 zam贸wiona mamy obiecane, 偶e w przysz艂ym tygodniu nam to zrobi膮.

8 polubie艅

kiedy b臋d膮 dost臋pne w sprzeda偶y bramki dev3 i pro ?

DEV3 w艂a艣nie wypalamy nowego img. Postaramy si臋 wznowi膰 sprzeda偶 mo偶e jeszcze dzisiaj :tada:
PRO1 jeszcze nie zako艅czyli艣my akcji wymiany przedniego panelu z anten膮, wi臋c to jeszcze potrwa, Oczywi艣cie chcemy jak najszybciej ale mo偶e si臋 nie uda膰 w kwietniu鈥 raczej maj. Ale na spokojnie wszystko ju偶 mamy 艂膮cznie z testami dopi臋te, trzeba to teraz tylko posk艂ada膰 i policzy膰 cen臋.

Mamy te偶 op贸藕nienie bo wprowadzamy jeszcze jeden sprz臋t do sprzeda偶y (to b臋dzie hit - zobaczycie :slight_smile: ja si臋 tym bawi臋 od kilku dni i jest super :slight_smile: oczywi艣cie niebawem opiszemy wszystko鈥

image

ju偶 polecamy zacz膮膰 si臋 uczy膰 nowego j臋zyka Berry :slight_smile:
image

Twardy dekielek w DEV3

Cze艣膰, po udanych konsultacjach spo艂ecznych :wink: zmienili艣my w DEV3 dekielek na twardy!

Postaramy si臋 dzisiaj wznowi膰 sprzeda偶 DEV3, @Celina da zna膰 stosownym wpisem.
Ale najpierw chcemy zamkn膮膰 (wr臋cz zatrzasn膮膰) temat z dekielkiem i mie膰 to ju偶 za sob膮.

Info dla tych co kupili DEV3 wcze艣niej i chcieli by zmieni膰 dekielek na twardy

Zgodnie z tym co deklarowali艣my, damy Wam nowe dekielki za darmo (wraz z ca艂膮 reszt膮 potrzebn膮 do wymiany - opis poni偶ej) trzeba tylko co艣 kupi膰 od nas na Allegro 偶eby op艂aci膰 koszt przesy艂ki. Chcemy by膰 wobec Was OK, ale nie mo偶emy ponie艣膰 ca艂ych koszt贸w (wraz z wysy艂k膮), bo musieli by艣my podnosi膰 cen臋 DEV3鈥 a tego nikt nie chce - z g贸ry dzi臋kujemy za wyrozumia艂o艣膰.

Kontaktujcie si臋 w tym temacie bezpo艣rednio z @Celina celina@ai-speaker.com

Zestaw do wymiany dekielka w DEV3

Dekielki s膮 ofoliowane dlatego tak wygl膮daj膮 na zdj臋ciu, po oderwaniu folii ochronnej s膮 l艣ni膮ce i 艣liczniutkie :slight_smile:

Karton ju偶 jedzie do Celiny, dekielk贸w wystarczy dla wszystkich

1 polubienie

@jolka czy ta antena wifi w dev3 jest 艂atwa do odklejenia od starego dekielka?

Cze艣膰 :slight_smile:
Jak widzicie, 鈥榸estawy dekielkowe鈥 ju偶 mamy :blush:

Z niekt贸rymi osobami, kt贸re kupi艂y dev3 by艂am w ci膮gu ostatnich tygodni w kontakcie (pozdrawiam wszystkich :slight_smile: ), wi臋c wiem ju偶, 偶e nie wszyscy, kt贸rzy kupili dev3, chc膮 wymienia膰 dekielek.

Ci, kt贸rzy w mi臋dzyczasie zrobili u nas zakupy i zgodzili si臋, 偶eby wys艂a膰 wszystko ju偶 razem z dekielkiem- informuj臋 oficjalnie, 偶e paczki zostan膮 dzisiaj nadane :+1:

Tak jaka pisa艂a Jolka- najlepiej by by艂o, gdyby艣cie co艣 u nas po prostu kupili (cho膰by naklejk臋 NFC) i napiszecie w wiadomo艣ci, 偶e chcecie zestaw dekielkowy - wy艣lemy go gratis (zdj臋cie w po艣cie wy偶ej pokazuje, co wchodzi w sk艂ad zestawu. Dajcie tylo zna膰 jaki dekielek mamy spakowa膰) :slight_smile:
W razie pyta艅, wiecie gdzie mnie szuka膰- celina@ai-speaker.com

Od razu uprzedz臋 pytania- jak wznowimy sprzeda偶 DEV3 to wrzuc臋 tu info. Weekend to b臋dzie dobry czas na zakupy :wink:

Tak, z tym nie b臋dzie problemu

1 polubienie

Nowy nowy pocz膮tek to te偶 nowy w膮tek :wink:

1 polubienie

Tym optymistycznym akcentem ko艅czymy ten w膮tek :wink:

Something to remember鈥 :wink:

5 polubie艅

Fajne logo tego Berry :slight_smile:

Co do nauki to jeszcze nie rozpocz膮艂em ale kto wie - mo偶e warto鈥 Warto dalej? :grinning: :+1:

Skoro AIS ma w艂asn膮 komplikacj臋 Tasmoty to mo偶e id膮 w tym kierunku: Berry Scripting Language - Tasmota tylko nadal zagadk膮 jest 鈥jeszcze jeden sprz臋t do sprzeda偶y (to b臋dzie hit - zobaczycie)

1 polubienie