🎉 DEV3 - nowa bramka AIoT już jest

I raczej chemi między Panami nigdy nie będzie :stuck_out_tongue:.

1 polubienie

A ja się pochwale, że “MAMY DEKIELEK!”

habemus

Jest piękny, lśniący… po prostu WOW :slight_smile:

To testowy egzemplarz, przeszedł celująco testy wymiaru i wklejania - jest tak jak miało być
:ok_hand:
Produkcja już zamówiona mamy obiecane, że w przyszłym tygodniu nam to zrobią.

8 polubień

kiedy będą dostępne w sprzedaży bramki dev3 i pro ?

DEV3 właśnie wypalamy nowego img. Postaramy się wznowić sprzedaż może jeszcze dzisiaj :tada:
PRO1 jeszcze nie zakończyliśmy akcji wymiany przedniego panelu z anteną, więc to jeszcze potrwa, Oczywiście chcemy jak najszybciej ale może się nie udać w kwietniu… raczej maj. Ale na spokojnie wszystko już mamy łącznie z testami dopięte, trzeba to teraz tylko poskładać i policzyć cenę.

Mamy też opóźnienie bo wprowadzamy jeszcze jeden sprzęt do sprzedaży (to będzie hit - zobaczycie :slight_smile: ja się tym bawię od kilku dni i jest super :slight_smile: oczywiście niebawem opiszemy wszystko…

image

już polecamy zacząć się uczyć nowego języka Berry :slight_smile:
image

Twardy dekielek w DEV3

Cześć, po udanych konsultacjach społecznych :wink: zmieniliśmy w DEV3 dekielek na twardy!

Postaramy się dzisiaj wznowić sprzedaż DEV3, @Celina da znać stosownym wpisem.
Ale najpierw chcemy zamknąć (wręcz zatrzasnąć) temat z dekielkiem i mieć to już za sobą.

Info dla tych co kupili DEV3 wcześniej i chcieli by zmienić dekielek na twardy

Zgodnie z tym co deklarowaliśmy, damy Wam nowe dekielki za darmo (wraz z całą resztą potrzebną do wymiany - opis poniżej) trzeba tylko coś kupić od nas na Allegro żeby opłacić koszt przesyłki. Chcemy być wobec Was OK, ale nie możemy ponieść całych kosztów (wraz z wysyłką), bo musieli byśmy podnosić cenę DEV3… a tego nikt nie chce - z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Kontaktujcie się w tym temacie bezpośrednio z @Celina celina@ai-speaker.com

Zestaw do wymiany dekielka w DEV3

Dekielki są ofoliowane dlatego tak wyglądają na zdjęciu, po oderwaniu folii ochronnej są lśniące i śliczniutkie :slight_smile:

Karton już jedzie do Celiny, dekielków wystarczy dla wszystkich

1 polubienie

@jolka czy ta antena wifi w dev3 jest łatwa do odklejenia od starego dekielka?

Cześć :slight_smile:
Jak widzicie, ‘zestawy dekielkowe’ już mamy :blush:

Z niektórymi osobami, które kupiły dev3 byłam w ciągu ostatnich tygodni w kontakcie (pozdrawiam wszystkich :slight_smile: ), więc wiem już, że nie wszyscy, którzy kupili dev3, chcą wymieniać dekielek.

Ci, którzy w międzyczasie zrobili u nas zakupy i zgodzili się, żeby wysłać wszystko już razem z dekielkiem- informuję oficjalnie, że paczki zostaną dzisiaj nadane :+1:

Tak jaka pisała Jolka- najlepiej by było, gdybyście coś u nas po prostu kupili (choćby naklejkę NFC) i napiszecie w wiadomości, że chcecie zestaw dekielkowy - wyślemy go gratis (zdjęcie w poście wyżej pokazuje, co wchodzi w skład zestawu. Dajcie tylo znać jaki dekielek mamy spakować) :slight_smile:
W razie pytań, wiecie gdzie mnie szukać- celina@ai-speaker.com

Od razu uprzedzę pytania- jak wznowimy sprzedaż DEV3 to wrzucę tu info. Weekend to będzie dobry czas na zakupy :wink:

Tak, z tym nie będzie problemu

1 polubienie

Nowy nowy początek to też nowy wątek :wink:

1 polubienie

Tym optymistycznym akcentem kończymy ten wątek :wink:

Something to remember… :wink:

5 polubień

Fajne logo tego Berry :slight_smile:

Co do nauki to jeszcze nie rozpocząłem ale kto wie - może warto… Warto dalej? :grinning: :+1:

Skoro AIS ma własną komplikację Tasmoty to może idą w tym kierunku: Berry Scripting Language - Tasmota tylko nadal zagadką jest “jeszcze jeden sprzęt do sprzedaży (to będzie hit - zobaczycie)

1 polubienie

Czy już coś wiadomo w sprawie nowego modelu który powinien ponoć wyjść w przyszłym roku?

Na ten moment nie mamy takich informacji :slight_smile:

Czy ktoś próbował wyświetlić coś innego niż godzinę czy status ładowania na wyświetlaczu bramki np.: odtwarzany utwór na Spotify czy YouTube lub inny dowolny tekst?

Pierwsze spostrzeżenia po wyjęciu produktu z opakowania to że przydałby się dłuższy przewód zasilający oraz jakaś warstwa powiększająca to co jest wyświetlane na wyświetlaczu bramki oraz przydało by się jakieś wgłębienie w obudowie aby łatwiej dało się włożyć kartę SD bez konieczności używania płaskich narzędzi do pomocy wciśnięcia jej do końca aż załapie zapadka aby karta nie wypadła

1 polubienie