🎉 DEV3 - nowa bramka AIoT już jest

Moja bramkę kurier przez dwa dni w aucie woził dopiero dziś ruszyła. :upside_down_face:

1 polubienie

@Celina Nie sądziłem, że wywołam takie zamieszanie umieszczając zdjęcie DEV3 po wyjęciu z pudełka…

Jestem pod wrażeniem Waszego profesjonalnego podejścia i szybkości działania. Nie było mnie na forum kilkanaście godzin, a już zaproponowaliście świetne rozwiązanie oraz wprowadzenie go we wszystkich nowych bramkach. Brawo :clap:

Uważam, że ta zmiana wyjdzie na dobre całemu projektowi, bo szkoda, żeby tak drobny detal psuł odbiór naprawdę dobrego urządzenia, jakim jest DEV3.

4 polubienia

@paciuk
Zdarza nam się wysyłać za granicę, ale nie mamy ustawionej takiej wysyłki w domyślnych opcjach. A to z trzech powodów:

  1. Istotny jest adres wysyłki- firmy kurierskie mają kraje podzielone na strefy a nawet na tzw. ‘remote area’ czyli kody pocztowe, które są wg nich ‘trudniejsze do obsłużenia’. Kwoty mogą się więc różnić w zależności od kraju docelowego a nawet samego kodu pocztowego w ramach jednego państwa.
  2. Czasami zdarzają się promocje (np teraz DPD ma wiosenną promocję na wysyłkę i do Irlandii można nadać paczkę za 60zł a nie za standardowe 99zł), więc dobrze jest jednak sprawdzać na bieżąco ofertę firm kurierskich
  3. Klient może sam zorganizować przesyłkę (bo znalazł lepszą opcję u innego przewoźnika albo ma z jakąś firmą umowę i sam chce wygenerować zlecenie odbioru paczki od nas).

W temacie przesyłki zagranicznej zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego przypadku tak, żeby klient był zadowolony :slight_smile: Gdy już szczegóły są ustalone, to wystawiamy aukcję z konkretną ofertą wysyłki za granicę :slight_smile:

2 polubienia

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Teraz wszystko jasne.

1 polubienie

Cześć @Adrian :slight_smile:

Spoko, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszyło… W sumie to dobrze, że tak od razu, bo mogliśmy dzięki temu szybko zareagować :slight_smile:

Jest nam oczywiście bardzo nie na rękę ta sytuacja, wstrzymaliśmy sprzedaż… ale zmienimy ten dekielek i będzie dobrze :muscle:
Prace już trwają i niedługo @jolka pokaże zdjęcia, jak to będzie wyglądać. Postaramy się z tym uwinąć jak najszybciej - mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu wznowimy sprzedaż.

Tak jak było opisane wyżej- oczywiście tym, co już kupili i spodziewali się twardego dekielka :wink: zaoferujemy zamianę i do wyboru wtedy będzie nasz nowy lub przeźroczysty.

Jeśli ktoś jednak nie będzie zadowolony z bramki i zaproponowane przez nas rozwiązanie go nie satysfakcjonuje, to oczywiście ma pełne prawo zwrócić urządzenie. Zrozumiemy :slight_smile:
Tylko proszę, nie potrącajcie nam za to gwiazdek na Allegro :see_no_evil: :hear_no_evil: :speak_no_evil:

Dziękujemy za wyrozumiałość i wsparcie! Już nie raz mówiłam i pisałam, że nasi klienci są najlepsi :1st_place_medal: Razem z nami tworzycie ten projekt :blush:

2 polubienia

A może udostepnicie rysunek dekielka w formacie wektorowym dla tych, którzy mają dostęp do plotera laserowego?

spoko, zapytam jutro autora tej grafiki i jak się zgodzi to udostępnimy
w załączeniu koncepcja z DEV2, ale w wymiarach DEV3 i wektory
grafika_box_dom_NFC 2021_01_13

Dziś drukowanie nie wyszło dobrze

Nie pokazuje efektu, żeby ktoś nie pomyślał, że to już…
Tutaj próba powrotu do koncepcji z DEV2, nie wyszło OK - za ciemne są kreski łączące i na czarnym tle się zlały.

to_dark

PS
nie chcemy tematu załatwić przeźroczystym dekielkiem, bo:

  • Po pierwsze nie każdy chce oglądać radiator i kości pamięci…
  • Po drugie takie dekielek wycięty z przeźroczystego plastiku momentalnie się porysuje i to za chwilę nie będzie wcale ładnie wyglądało.

Ta piękna szybka ze zdjęcia Sebastiana, która rozpaliła pewnie wyobraźnie :wink:

w rzeczywistości, po wycięciu wygląda tak:

a na zbliżeniu tak (cięcie laserowe):

To już teraz wiecie “jak się robi parówki” :wink: a lepiej było nie wnikać…

PS
dekielek ma jednak 1 mm grubości,
0.5 mm ma ten pasek cienki na zdjęciu wyżej (pomyliło mi się wczoraj - cięła to jedna firma).
Ten cienki pasek miał być pewnym elementem w PRO… ale już nie będzie, bo wyobraziliśmy sobie, co się może stać jak ktoś tam zacznie wciskać palce.
Jak widać tworzycie te produkty, po ochłonięciu po wczorajszym myślę, że tak faktycznie wyjdzie nam to na dobre - dzięki :+1: :heart:

My nie jesteśmy jak te dekielki z DEV3 i nie wymiękamy :wink:

Jesteśmy zapisani w kolejce na kolejną próbę malowania, troszkę inną technologią, damy znać, mam nadzieję jutro :wave:

6 polubień

Poniżej projekt dekielka DEV3 w SVG i PFD z liniami do cięcia, 2mm spadem, 300dpi i konwersją czcionek.
DEV3.2021_03_04.pdf (7,8 kB)
DEV3.2021_03_04.svg (21,8 kB)

Wymiary:

3 polubienia

Dev3 już śmiga :grinning:
Zgodnie z prośbą wyżej nie dodaje foto :slightly_smiling_face:
Jedynie co zwróciło moją uwagę to tylko dwa porty usb.
Czy ktoś testował jakiś hub na USB który działa z bramka ?

Druga sprawa to bluetooth który jest super.
Jolka teraz gra na Xiaomi Mi Smart Speaker.
Jakość bluetooth jest super :slightly_smiling_face:

Zastanawiam się nad kamerami skoro mamy tyle zasobów. Ktoś ma coś poleconego?
Najlepiej z własną karta pamięci tak aby była mobilna. :slightly_smiling_face:
Może zespół Ai-Speaker coś poleca :slightly_smiling_face:

Podsumowując, konfiguracja poszła sprawnie. Ustawienia przeniesione przez portal integratora w minutę. :slightly_smiling_face: Czas na testy.
Ps. Czy na dev3 jest nowszy soft niż w aktualizacjach? Bo zigbe jest już w 1.18 :slightly_smiling_face:

6 polubień

Ja już swój dekielek mam😀

7 polubień

WOW nice :slight_smile:
:+1:

to chyba aluminium?

Jak tak to antenkę trzeba by chyba nakleić na bok, albo wyciągnąć na zewnątrz, żeby nie było jakiś zakłóceń.

W sumie ciekawy pomysł, następny projekt robimy razem :slight_smile:

PS
Ja mam nadzieję dzisiaj dostanę coś czy się będzie można pochwalić, czekam na rezultat kolejnej próby drukowania…

tak, tam jest najnowsza (przedpremierowa) paczka z OTA:

31 marca, te rzeczy plus kilka poprawek i nowych rzeczy zostanie wydane na wszystkie bramki

1 polubienie

To jest laminat grawerski, chyba z ABSu. Nie powinno być problemu z wifi.
PS
Krówki żonie smakowały :grinning:

4 polubienia

Ale on jest pokryty aluminium wiec może zakłócać propagację fal.

No w końcu ktoś pochwalił krówki :grin:

@Celina to już wiadomo kto zakupił krówki.
Ostrzeżenie to nie są kruche krówki, więc jak ktoś ma kiepska plombę w zembie to można się jej pozbyć :grinning::grinning:

1 polubienie

No i po reklamie :joy::joy::joy:

1 polubienie

Są smaczne :smiley::smiley:
AiS-krówki idealne dla teściowej :smiley:
Będzie choć 5 minut ciszy :smiley::smiley:

2 polubienia

@Celina - prócz tego, że było tych krówek sporo (dziękuję) nic więcej nie mogę na ich temat potwierdzić bo wszystkie oddaje córce :slight_smile: A żona, patrząc na te krówki, mówi, że znowu chłop sobie kupił jakieś gadżety :slightly_smiling_face: Ale Jolka jej się podoba… :smirk:

1 polubienie

Moja połowica dawno przestała zauważać moje zakupy. Wyjątkiem są rzeczy ciężkie, do zjedzenia i potrzebne wszystkim obozownikom.
Łukobrewa długo pałała niechęcią i z zazdrością je marszczyła na głos Jolki i widoku mojej dla niej atencji.
Małymi krokami Jolka zyskała sympatię Pani domu. Z czasem się polubiły, choć o przyjaźni nie ma mowy.

2 polubienia