⛵ Dostępność bramek AIS dom

Chwilowo nie mamy bramek w sprzedaży, bo czekamy na dostawy części.

Czekamy na dostawę części do PRO (między innymi na antenę - tak, będzie antena zewnętrzna) i na dostawę płyt do bramki DEV/DOM.

Za utrudnienia przepraszamy, prosimy o cierpliwość, za kilka tygodni wszystko wróci do normy.


PS
Jak może wiecie, w “największej fabryce świata” trwa teraz Święto Wiosny - hucznie obchodzone wydarzenie. Uroczystości trwają piętnaście dni i wszystko jest zamknięte (fabryki często nawet miesiąc).

Jak tylko skończą się pochody, fajerwerki i wspólne tańce, to Chińczycy zaczną obchodzić Święto Latarni i to zakończy czas przestoju. My też czekamy aż pojawią się te latarnie :wink:

2 polubienia

Mi tam bardzo brakuje bluetooth’a w bramce więc mam nadzieje, że pro będzie w niego wyposażona :slight_smile:

1 polubienie

Kiedyś była wersja DEV BT, mam ją, różnica od DEV 1 była że ma BT, 2GB Ram i 16GB dysk.

Swoją drogą ciekawe czemu projekt upadł wersji BT :thinking:

Też czekam na PRO, i na KIT Audio do DEV :D, zobaczymy co będą sprzedawać, jak mam dorabiać chinola to wole AI :wink:

2 polubienia

Jeżeli ktoś ma luzem dev1 to chętnie odkupie :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

w temacie dostępności sprzętu, ciekawy artykuł

2020 rok → 6,7 miliarda chipów ARM

842 procesorów ARM jest produkowanych na sekundę a mimo to rynek przeżywa kryzys z powodu ich… braku.

Wszyscy producenci płyt z którymi rozmawiamy mają teraz problem z dostępnością procesorów. Na szczęście nasze płyty już dawno zostały zamówione, wyprodukowane i dostarczone do nas :slight_smile: ufff
W marcu bramki znowu będą w sprzedaży :+1:

2 polubienia