Tutaj @Sebastian pisał, że PROD jest przesunięty na połowę stycznia, BETA pewnie też, bo to pewnie ta ALFA/BETA pójdzie na PROD.
Tutaj @Sebastian pisał, że PROD jest przesunięty na połowę stycznia, BETA pewnie też, bo to pewnie ta ALFA/BETA pójdzie na PROD.