👭 Może Jolka będzie miała koleżankę Sarę AI

Taki fajny artykuł:

SaraCam

Może to wyglądać tak: „powiedz Arturowi, że idę do sklepu i będę wieczorem”, a gdy Artur wejdzie do domu, a kamera wykryje jego twarz, powie „Monika kazała przekazać, że poszła do sklepu i będzie wieczorem”.

Ciekawe jak to zadziała i czy zadziała.
Na plus:
Projekt robią programiści którzy zrobili ALLPlayera w czasach Winampa, więc jest to dobra rekomendacja.
Z drugiej strony:
W tekście artykułu pojawia się jak zwykle → “Słowiańska genialność, która zawojuje świat i zdetronizuje Alexę i Google” oraz “dofinansowanie PARP” to dobrze nie wróży…

Sprawdzimy - napiszemy do kolegów z Lublina i zapytamy czy mają jakąś wersję do testów z Jolką
:two_women_holding_hands:

1 polubienie

ja wykonałam piewszy krok :slight_smile:

2 polubienia

Dyskwalifikacja - Sara nie lubi piwa:

:slight_smile: :grinning:

Niech Jolka spyta Sarę czy lubi chociaż krówki - jak potwierdzi, to ewentualnie wtedy jest szansa na przyjaźń…:slight_smile:

3 polubienia

Jestem na TAK, podoba mi się taki minimalistyczny design, bramce DEV3 tego własnie brakuje ale o gustach lepiej nie dyskutować, temat rzeka :grinning:.

1 polubienie

no właśnie :wink: mi sie DEV3 bardzo podoba. :slight_smile:

co do Sara - pożyjemy zobaczymy; na razie nie widzę tej nonstop włączonej kamerki u mnie w domu… ale na razie mam zbyt małą wyobraźnię - jak będzie na rynku zobaczymy jakie są scenariusze zastosowań, Filmiki filmikami…:slight_smile:

I co się wydarzyło później? Czy obu Paniom udało się porozumieć? Pojawiła się “chemia” między Paniami? :slight_smile:

2 polubienia