Urządzenia - ciekawe okazje

Juz kupione :slightly_smiling_face:
Będą kolejne gniazdka do kolekcji :slightly_smiling_face:

Mam jedną uwagę do konstrukcji tych gniazdek: po włożeniu gniazdka Wi-Fi do gniazdka a później kabla zasilającego z wtyczką kątowo, dostęp do przycisku na obudowie gniazdka Wi-Fi jest utrudniony :frowning:.
Największy plus tych gniazdek to liczba dostępnych pinów GPIO, które możemy wykorzystać do dodatkowych rzeczy.

1 polubienie

Czyli wyprzedaż. Idą zmiany…? Hmmm…:wink:

W Black Freeday były po 11 zł szt. :slight_smile:

Wtedy to była promocja - teraz wyprzedaź :slight_smile:

Spoko, łyknąłem jeszcze 5 kompletów, na pewno się przydadzą :wink:

Zamówione 22.04.2022r. LivarnoLUX Zigbee - DZIŚ przyjechały :grinning:

Jak na cenę, to jak by.PRC. Super.

1 polubienie

Działa podobno z RTL_433

Powinno działać, potwierdzone dla modelu 7002512 - Stacja pogody Bresser 5 in 1 - Urządzenia inteligentnego domu - ArturHome, a model z Twojego linka powyżej to 7002511.

Cześć, tu Sławomir
image
:rofl:

Dzisiaj gniazdko Zigbee z pomiarem zużycia prądu za 25zł/sztuka,
działa z zigbee2mqtt
SMATRUL Tuya Zigbee Smart Socket 16A EU Fr Adapter Wireless Remote Control Electric Power Monitor Plug For Google Home Alexa | Shopee Polska
przy zakupie trzeba wykorzystać kod sprzedawcy na 3zł i kod na 6zł (dostepny tylko w aplikacji mobilnej),
dostawa pocztą w cenie

1 polubienie

Pod rtl_433 jak znalazł

Kupione, sprawdzone, gniazdka zigbee bez pomiaru.

Działa z rtl_433 i wmbusmeters.

2 polubienia

a cala dyskusja w tym temacie na Wątek archiwalny - Komponent wM-Bus do ESPHome (SzczepanLeon) starsze wersje do 1.5.1 włącznie - Urządzenia inteligentnego domu - ArturHome

Mam na sprzedaż bramkę dev1 wraz z nieużywanym pilotem radiowym, jeżeli kogoś interesuje to 150zł i mogę wystawić na olx

Normalna cena to około 30k
Tutaj za 12,5k jedna sztuka, sprzedaje amazon
Może ktoś sobie zrobi prezent :slight_smile:

Synology DS1821+ 4GB NAS 96TB (8X 12TB) HAT5300 https://amzn.eu/d/aw0zwnp

1 polubienie

1tb EVO PLUS 970 - 38,40EUR - 170zł

Z FR do PL będzie inny, wyższy VAT + przesyłka, ale wyjdzie i tak dobra cena.
Nie wiem jak z reklamacjami w FR (bo w IT ostatnio mnie zaskoczyli bardzo negatywnie i w dodatku nie miałem czasu się użerać ze wsparciem - zwrot nie pokrył całości kosztów przesyłki, a nie było dostępnego opłaconego listu przewozowego, jak jest np. w DE).