Urządzenia - ciekawe okazje

Uściślij jaki plik wgrałeś i czy ustawiałeś dla modułu ESP jakiś szablon.

Nie bardzo rozumiem o jaką kartę chodzi?

Koledze chyba chodzi o kartę:
obraz

Dokładnie coś takiego, widać to we właściwościach w standardowej karcie tylko jasność

Robi się straszny off topic. @krzychorna - zacznij pisać w bardziej odpowiednim temacie
np w tym:

@admin.ai-speaker - może przeniesiesz tych parę wątków powyżej do właściwszego tematu?

@Medykkforek i @Cezary.K ta akurat kamerka do niczego się nie nadaje. Jest na tyle powiązana z chińską chmurą, że nie dość że nie obsługuje RTSP to nawet ciężko jest znaleźć jakie ma IP po podłączeniu do naszego routera. Chyba, że komuś się udało to uzyskać to proszę się pochwalić.

Masz rację, usunąłem post.

Cześć,
Wiesz może do czego służy ten układ i czy można go do czegoś wykorzystać ? Też się dałem na niego namówić i przysłali mi ten co Tobie. Właśnie otworzyłem zwrot na Shopee.

Trochę odkopane, ale nie zaglądam systematycznie.

Jakbyś zrobił zdjęcie przeciwnej strony płytki to można by realnie określić co to jest (ale zapewne ESP8266 lub może? ESP32).
Jeśli tak, to zastosowanie do DIY mocno uniwersalne (poleci na tym Tasmota lub ESPHome lub mnóstwo innych softów opensource dedykowanych dla ESP), po dołożeniu dodatkowych elementów można zbudować dowolny czujnik i/lub urządzenie wykonawcze.

No cóż dychy bym za to chyba nie dał - to sam UART na USB, być może dedykowany do jakiegoś specyficznego modułu ESP pozbawionego własnego układu UART - sugeruje to opis wyprowadzeń.

1 polubienie

Masz rację do tego:

1 polubienie

No to pół sukcesu, teraz pozostaje dokupić resztę.
Jakiś czas temu też polowałem na ESP32 z Ethernetem i PoE, ale ceny są zdecydowanie nie przystające do możliwości.
(Same “zasilacze” PoE w druciarskiej postaci używam z m.in. RPi, bo niestety dedykowane HATy też mają chore ceny)

Używane tylko 1 raz RPi 0 z dużą ilością bliżej nieokreślonych, zintegrowanych czujników . Produkt DIY sygnowany bukwą ’ Z ’
z napisem RuSSland , exportowany przez dostawcę na Ukrainę mimo braku zamówień ze strony odbiorcy. Poprzednio podobne egzemplarze widziane były w Aleppo.

1 polubienie

Kupię 10 szt.
Pakowane pojedyńczo.
Dostawa - TYLKO do paczkomatu. (poczta lotnicza - wykluczona).
Płatność 10 Rb za sztukę.

10 Rb.png

:wink:

1 polubienie

Sprawdzony sprzedawca, polecam:

Zacna cena łapać żarówki Zigbee na GU10

3 polubienia

Właśnie dzis zmieniałem żarówki na domu i pomyślałem że wsadziłbym zigbee do okola domu 24szt żeby mieć zasięg petardę, ale zobaczyłem ceny i mi się odechciało…
A tu nagle taka wrzutka, dzięki!

1 polubienie

Zniknęły momentalnie z oferty :sweat_smile:

:slightly_smiling_face: Fakt, ale udało się upolować 3 kpl. SUPER. :ok_hand:

1 polubienie

https://allegro.pl/oferta/inteligentne-gniazdo-wi-fi-mqtt-knx-http-2szt-12108618745

1 polubienie