­čÄż Wersja systemu Iga wydana na kanale BETA

U mnie bramka te┼╝ nie wsta┼éa po aktualizacjiÔÇŽ naprawione tylko Zigbee jeszcze nie usprawni┼éemÔÇŽ

1 polubienie

Udało się zrobić zigbee? Co było ?
Moje przesta┼éo wy┼Ťwietla─ç urz─ůdzenia. Cho─ç w config s─ů normalnie

A problem z integracj─ů Xiaomi Mijo pozosta┼é :frowning:

1.20 zainstalowa┼éem ale ┼ŤwirujeÔÇŽ niekt├│re urz─ůdzenia nie dzia┼éaj─ů albo dzia┼éaj─ů wybi├│rczo i z du┼╝ym op├│┼║nieniem nawet do 30s. Ju┼╝ z samego panelu zigbee2mqtt tak si─Ö dzieje.

Og├│lnie dzia┼éa przez jaki┼Ť czas i przestaje. Szuka┼éem troch─Ö w necie i sugeruj─ů flashowanie donglaÔÇŽ troch─Ö mi si─Ö nie chce bawi─ç, tym bardziej ┼╝e na poprzedniej wersji pi─Öknie dzia┼éa┼éo.

Jolka ju┼╝ kto┼Ť pyta┼é czy mo┼╝na w GUI w kolejnych wersjach rozdzieli─ç update AIS od zigbee? Bo po co aktualizowa─ç Zigbee gdy kolejna wersja mo┼╝e wszystko popsu─ç.
Jeszcze bardziej user friendly by by┼éo ┼╝eby mo┼╝na by┼éo wybiera─ç w GUI kt├│r─ů wersj─Ö chce si─Ö zainstalowa─ç.

2 polubienia

Wklej t─ů komend─Ö w konsoli.
Odczekaj aż się zainstaluje i wejdź w integrację znowu. U mnie pomogło :slightly_smiling_face:

pip install python-miio==0.5.6

@Iron dobry pomysł.
@jolka czy jest to wogole mo┼╝liwe ?
Tak aby wykona─ç aktualizacje tylko podstawy plus waszych pakiet├│w a zigbee zostaje w starszej wersji? :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

no chyba tak, tylko ha sie aktualizuje prawda?

pip install ais-dom==2021.7.0b2

Z shella to wiadomo ┼╝e mo┼╝na ale nieraz szybciej jest klikn─ů─ç w GUI.

Poszło, dzięki :grin: Działa nareszcie poprawnie

pomyłka - przenosze do Jarka

2 polubienia

B─Öd─Ö si─Ö czepia─ç, ale to ju┼╝ nie Iga tylko Jarek.

1 polubienie

@jolka Ten post nie powinien by─ç w po┼Ťcie o > Jarku beta?

Wzajemnie Oraz dzi─Ökuj─Ö

1 polubienie