Zapis zdarzeń do zewnętrznej bazy danych

Proszę nie obraź się, ale mam wrażenie że zadajesz w krótkim czasie wiele pytań, na które ciężko odpowiedzieć. Na dodatek w wielu wątkach i tematach.

Nie jestem informatykiem, nie jestem programistą, angielskiego się nie uczyłem, Jeszcze w styczniu nie wiedziałem nic o HA, Tasmota itp. Ale myślę, że dobrze sobie radzę z Jolką. Zacząłem jednak od podstaw, czyli przeczytania dokumentacji, przeczytania działu faq, szukania odpowiedzi w już istniejących wątkach. Nie czekam na gotowe instruktarze pisane pod moje pytania. Jeśli już je zadaję, to staram się przedstawić dokładnie co zrobiłem, jak zrobiłem i opisać w jakim celu. To uważam jest podstawa dobrej komunikacji ogółem. Rozumiem, że są osoby, które mają doświadczenie z HA i informatyką czy programowaniem ogólnie. Może czasem zakładają, że tak czy inaczej zadane pytanie inni zrozumieją w locie?.
Proszę Ciebie Akszyn, o szanowanie czasu innych na tym forum. Jeśli przekażesz informacje konkretne i rzeczowe, to na pewno znajdzie się osoba, która Ci pomoże i będzie kompetentna w tym co podpowie. Jeśli piszesz ogólnikami w jednym niepełnym zdaniu, to nawet pomimo chęci pomocy nie wiem czy będzie ktoś w stanie to zrobić.
To jest forum użytkowników, co prawda wersji DEV ale otwarte na ciekawych.
Pracę domową należy odrobić.

Polecam:

4 polubienia