DEV3 martwa - boot na wyświetlaczu

Cześć,
wchodzę dziś do domu i nie zadziałała mi automatyzacja. Chcę się zalogować do bramki - wszystko martwe (tunel, web, ssh). Kompletny zwis. Robię twardy reset zasilaczem a na wyświetlaczu jedynie boot i na tym wisi cały czas. Sprawdziłem napięcie zasilacza i jest poprawne. Dodam, że przy bramce nie robiłem nic od ostatniej aktualizacji, ponad 2 miesiące temu do wersji “Paweł”. Bramka na androidzie, bez karty z linuxem. Ktoś ma jakiś pomysł czy sprzęt do kosza? Nawet 3 lat nie ma ta bramka.

Edit: już nawet boot się nie świeci… czarno

U mnie bramka ma więcej do tego mam dev1 które było kupione 5 lat temu i cały czas pracuje. Moim zdaniem zacznij od sprawdzenia zasilacza.
Pamiętaj że tak jest 5V DC. Dokładne parametry oraz opis gdzie plus masz na zasilaczu.
Potem można myśleć dalej.
Napewno @Celina jak coś pomoże w programowaniu, ale to już z wysyłką.

Zasilacz sprawdzałem od razu i jest ok. Albo skorzystam z info od kolegi Cezary.K odnośnie USB Burning Tool albo rzeczywiście wyślę ją do Celiny. Nie wiem co będzie bardziej korzystne, pewnie wysłanie bo wtedy od razu zakupiłbym gotową kartę z Linuxem. @Celina jak myślisz? Tak czy tak dziękuje Wam Panowie za odpowiedzi.

Objawy są dość niepokojące, radzę zacząć przygotowania do przejścia na HA, na ewentualnie innym sprzęcie.

I tu się zgodzę Cezarym, myślałem że ten sprzęt to będzie bajka ale bajki to są dla dzieci i nic tego nie zmieni .Mimo ogromu waszej wiedzy programiści zrobiliście coś co nie miało mieć miejsca daliście d@@y tak to przykre .Problemy z mikrofonem w pilocie jeśli dojdzie do restartu urządzenia brak zasilania itd… koniec z działaniem mikrofonu .Bluetooh pięknie działał powiązanie z głośnikiem bęc nie działa szok .HA na terminalu wyse bajka działa działa i działa a tu tydzień po zakupie i same problemy a ponoć miał to być sprzęt ho ho prawie niezawodny Dla ludzi z małym doświadczeniem … A stał się zawodny 500zł w duszy szykuje się zwrot .Do automatyki nawet hobistycznej potrzeba sprzętu pewnego to tyle .

Panowie, czy macie jakieś sprawdzone sposoby kontaktu z AIS?
Bo pomimo wątku, napisanego maila i obecności jak widać niżej niestety nikt z pod bandery AIS się nie skłonił odpisać.

Przepraszam, ale ja żadnego maila od Ciebie nie otrzymałam… Dostałeś wyżej link do opisu, jak się skontaktować ze mną:

Wtedy wiem z kim i o czym dokładnie rozmawiam. Ja niestety nie jestem w stanie być na bieżąco z każdym wpisem z każdego wątku na forum.
Mailowo jest porządek, jest kontunuacja tematu i nie ma dublowania tego samego w kilku miejscach.

Odezwij się proszę na maila, napisz co się stało i przede wszystkim co było widoczne na ekranie jak podłączyłeś bramkę do TV/monitora?

Pozdrawiam!

Przepraszam, mój błąd… znalazłam właśnie maila, ale w jednym ‘zwiniętym’ wątku z wiadomościami z forum a nie jako osobną wiadomość. Zaraz pójdzie odpowiedź!

Pozdrawiam