Giełda AI-Speaker (ogłoszenia)

Priv (a teraz uzupełniam do 20 znaków)

dev1 + pilot + zigbee
Chętni na priv z propozycją ceny.

Używane DEV1 + zasilacz + kabel HDMI. 130 zł (paczkomat gratis).
Kto pierwszy ten lepszy, na priv.
(jutro wjeżdża na pokoje PRO1 :slight_smile: )

3 polubienia

Kupię bramkę DEV2- jak ktoś coś to piszcie na priv.

1 polubienie

Mam do sprzedania zestaw satela jak w ogłoszeniu:

Dla osób z forum cena 950zł. W zestawie są 2 moduły rozszerzeń int-e. Miałem montować u siebie, ale ostatecznie zrobiłem cały system na PLC. Myślę, że dla kablowego stabilnego rozwiązania całkiem spoko cenowo wychodzi satel, a 256 PLUS daje nam spory zapas wejść/wyjść.

a jakie PLC użyłeś ?

Wszystko na sterbox.

Gniazdka Wi-Fi KS-501 - cena za 1szt. 35PLN. Koszt wysyłki do uzgodnienia.
Gniazdka bez pomiaru energii za to z dodatkowym gniazdem USB (USB bez możliwości sterowania). Wyglądają na nigdy nie używane w oryginalnym opakowaniu.
Do sprzedania mam 2szt 1szt po skutecznej wymianie oprogramowania przez Tuya Convert, czyli bez otwierania, przez OTA.

  • 1szt z oprogramowaniem AIS Tasmota 10.0.0

  • 1szt z oryginalnym oprogramowaniem Tasmota 10.1.0

Kupię moduł do pomiary energii.
Najlepiej na wi-fi z tasmota.
Coś w stylu sp111 lub sonof pow r2 :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

Trochę spora rozbieżność. To dwie kompletnie różne obudowy. Co chcesz opomiarować? Jaka moc? Mam jeszcze graty ze starego projektu:

A jeszcze wczoraj promki nie było:

1 polubienie

Tylko tu jest taki myk, że w tej cenie jednorazowo możesz kupić tylko 1 gniazdko!
Kod rabatowy “OKAZJA” działa tylko dla 1 sztuki. Reszta “wchodzi” normalnie po 59,99 zł.

Muszę opomiarowac drukarkę 3d :slightly_smiling_face:
Więc moc nie jest potrzebna zbyt duża :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Można zamówić (nie logując się) z odbiorem i platnością w sklepie, resztę dopowiedz sobie sam :wink:

2 polubienia

@Kraszewsky do drukarki ja mam Sonoff POW R2.
Wyrzuciłem zasilacz na plecy regału i tam dałem POW, zawsze jak będziesz robił zabudowę czy coś w tym stylu to może dołożyć np. czujnik temperatury.

3 polubienia

Jak tylko zrobię swoje to odrazu wrzucę zdjęcie. :slightly_smiling_face:
Namiot z niepalnej plandeki z sterowaniem wentylacja oraz oświetleniem :slightly_smiling_face:

Sprzedam bramkę AIS PRO1, cena 950zł chętnych zapraszam na priv. Stan jak nowa na gwarancji, cały komplet jaki otrzymałem.
Zakupiona 2021.08.01, wysyłka paczkomatem w cenie.

Uuu, straciłeś cierpliwość?

Mam jeszcze DEV1 do testów, narazie wystarczy a PRO1 się marnuje :wink:

Każdy bedzie na priv pytał o datę kupna, gwarancję i koszty wysyłki, oszczędź sobie tych pytań i podaj brakujące szczegóły, wstępnie jestem zainteresowany.

1 polubienie