Giełda AI-Speaker (ogłoszenia)

Zainteresowany. Wysłałem priv :slightly_smiling_face:

Czujnik dymu Tuya nowy za 45 zł.

Ma ktoś do sprzedania DEV1 z 2GB ramu ?

1 polubienie

Dev1 posiada 1gb Ram. Prawdopodobnie myślisz o krótkiej serii Dev2 BT.

w sumie może tak być, nie znam dokładnego oznaczenia, wiem że ma 2GB RAM

DEV1 była w wersji BT przez krótki okres czasu i też miała 2GB Ram i 16GB dysk, wiem bo mam taką :wink:
Niestety nie sprzedaje.

1 polubienie

Małe wtrącenie z mojej strony - może pomoże Wam to znaleźć odpowiednią bramkę :wink:
Widzę, że Wam się trochę modele mieszają, więc małe przypomnienie:

Na samym początku sprzedawaliśmy dwa modele, DEV1 (1/8 GB) oraz DEV BT (2/16 GB). Obie bramki miały takie same obudowy:

Później na przełomie 2020/2021 w sprzedaży był model DEV2 (2/16 GB), wyglądał tak:

Screenshot from 2022-02-21 16-42-33

Teraz w sprzedaży jest oczywiście DEV3, chyba przedstawiać nie muszę :wink:

A Dev4 jest w planach? :slightly_smiling_face:

Pisaliśmy, że DEV3 planujemy mieć w sprzedaży przez okres około 2 lat (a nie minął jeszcze rok).
Ale jak komuś “mało” to może pytać o dostępność PRO1 :wink:

1 polubienie

Ja się pytam czy jak wyprzedacie dev3 to da się jeszcze zdobyc ta platformę czy trzeba myśleć o nowym hardware :slightly_smiling_face:

Oczywuscie dev3 jest spoko :+1::slightly_smiling_face:

Odpowiednim wolumenem wszystko się da :wink: Tylko pytanie, czy za rok to będzie miało sens… raczej panuje tendencja przechodzenia na mocniejszy sprzęt. Ale kto wie, co będzie za rok… :wink:

Dobra🙂

A przy okazji - wymieniłaś wersję dev. A dev3 też była w dwóch wersjach… :slightly_smiling_face::+1::tumbler_glass:

1 polubienie

Kupię bramkę DEV2. Propozycje poproszę na priv.

Na zbyciu mam ESP32 LilyGO TTGO T-Camera OV2640_V1.7
Trochę się należał w szufladzie po testach w kwietniu 2021r. Obiektyw “rybie oko”.

obraz

Czas rozpocząć przygodę, jestem zainteresowany zakupem. Proszę o info na maila. :grinning: sp5mbx@gmail.com

2 polubienia

Kolejny gadżet z mojej kolekcji DIY do nabycia. Miernik PZEM-004T V3.0 wraz z ESP8266 (WemosD1mini), otwieranym przekładnikiem prądowym. Dołożone gniazdo dla czujników temperatury DS18b20 (max.8szt.). Na pokładzie ESP, oczywiście Tasmota od AIS. Wszystko zamknięte w subiektywnie zgrabnej i bezpiecznej obudowie. Elektronika zasilana z przetwornicy Hi-Link AC/DC z dołożonym bezpiecznikiem. Czekam na propozycje priv.





Jak rozumiem tasmota zgłasz się na WiFi - 192.168.4.1 i trzeba ustawić swoją sieć - a potem wpisać swoją bramkę dla MQTT i poprzez auto bramka zobaczy wszystko/ Tak? to się piszę.

zakres bocznika to 50A czy 100A?

Generalnie tak właśnie to działa. W sumie to mógłbym jeszcze gdzieś wyprowadzić GPIO0 do łatwiejszego parowania, wywoływania trybu AP.

Dla ścisłości, to nie jest bocznik a przekładnik. Różnica w dzianiu zasadnicza. Przekładnik zakładasz na przewód, bez połączenia galwanicznego odczytujesz przepływający prąd. Przekładnik jest w zakresie 100A (1000/1).

Oczywiście, że tak. To z szybkości i skrótów myślowych. Mam takie dwa - z LCD, ale jak tu jest taki co podepniemy do bramki to pasuje. Proszę o info $?