Giełda AI-Speaker (ogłoszenia)

Cześć,
Mam do sprzedania bramkę DEV2.
Niestety nie udało mi się przejść na Termux dlatego też bramka po pełnym restarcie ( przewrócenie ustawień fabrycznych)

Edit: Jak ktoś z forum jest zainteresowany to za 110zł mogę sprzedać.

Mam na handel dwa nowe dyski 6TB wyciągnięte z gotowego zestawu, może ktoś potrzebuje…

Dzień dobry,

Mam do sprzedania zestaw bramka DEV3 + zasilacz, bez pilota.
Bramka zresetowana do ustawień fabrycznych, przejście na binarki TERMUX we własnym zakresie.
CENA: 300 PLN
LOKALIZACJA: Wrocław
MOŻLIWOŚĆ WYSYŁKI: Tak, paczkomat.
KONTAKT: priv na forum lub mailowo: sniecha@gmail.com
FORMA PŁATNOŚCI: w przypadku wysyłki płatność za pobraniem / wystawiam na OLX. Przy odbiorze osobistym - gotówka do ręki/blik.

Witam, Mam do sprzedania dwa produkty:

  1. Bramka Ai-Speaker dev1 z wgranym oprogramowaniem Armbian, można na tym postawić Home Assistenta lub jakiegoś plex’a czy pihole’a. Sama bramka z zasilaczem bez pilota Ai Speaker w cenie 50zł.

  2. Włączniki ścienne, fizyczne smart wifi Tuya z wbudowaną konfigurowalną lampką RGB firmy MOKO.
    Kupione na amazonie.pl - 40zł sztuka - posiadam 4 sztuki.

Sprzedam bramkę DEV3

Inne propozycje na PRIV

Sprzedane Sprzedam bramkę dev 3 270zl

Sprzedam bramkę DEV3 w idealnym stanie. Najnowsze oprogramowanie.

Promocja! 300zł :slight_smile: )

Do sprzedania bramka DEV3. Opisane wszystko w ogłoszeniu:

Dla ludzi z grupy zrobię rabat -50zł :wink:

Jeśli ktoś byłby zdecydowany to jestem w stanie puścić nawet za 200zl :wink:

Witam, mam co prawada Dev1, i Dev3, lecz pomimo schyłkowości tego projektu - jestem gotów na 200 PLN + KW. Proszę o info. Pozdrawiam.

Ok to zmieniam cenę na OLX i będzie można kupić z przesyłką. Jakby administrator usunął mi ogłoszenie (tak jak ostatnio) to prześle nowy link :wink:

proszę o link - to z poprawioną kwotą jest nieaktywne.

Dane do etykiety:

paczkomat: LEG08N (ul. Muzealna 8, 59-220 Legnica)

mail: sp5mbx@gmail.com

tel: 509-812-807

1 polubienie

Doliczyłem wysyłkę to będzie pobranie 220zl. Wyśle wieczór to spokojnie do piątku dojdzie

Mam do sprzedania używane ale sprawne, w bardzo dobrym stanie switche niezarządzalne D-Link:

Switch D-Link GO-SW-5G - 35 zł (5 portów)
Switch 8x1G D-Link DSG-1008D - 55 zł (8 portów)
Switch 8x1G D-Link DSG-1008D - 55 zł (8 portów)
Switch D-Link GO-SW-16G - 175 zł (16 portów)

Wszystkie ze sprawnymi oryginalnymi zasilaczami, a switch 16 portowy w oryginalnym opakowaniu.
Sprzętu pozbywam się, gdyż zastąpiłem go sprzętem Unifi.

Sprzedam bramkę AIS

@Robid
Witam, mam co prawada Dev1, i Dev3, i Dev3 kupione w tym tygodniu. Pomimo schyłkowości tego projektu (?) oraz to, że być może coś nowego się szykuje - jestem gotów na 200 PLN + KW. Proszę o info. Pozdrawiam.

1 polubienie

Witam 300 PLN plus przesyłka

@Robid

Soryy, muszę zostać przy swojej cenie. Było by to nieuczciwe choćby wobec kolegi @boskikak od którego bramkę kupiłem z aktualnym softem i termuxem. Sam swoją bramkę wysyłałem do @Celina na wgranie softu. W tym konkretnym przypadku - bramka wymaga wgrania aktualnego softu i termuxa - na co nie mam czasu i ochoty. Pozdrawiam.
Ps. skąd u kolegi negatyw na OLX? Trochę to irytuje.