Integracja Bluetooth (HA 2022.8) DEV3

Nie mam bramki, więc nie wiem, ale problem nie jest w sprzęcie tylko w systemie Android nie dającym dostępu do tego sprzętu w HA (z tego co zrozumiałem z tego co na tym forum piszą inni). A zatem to co dawało AIS przewagę nad typowymi instalacjami HA (taka dość spora multimedialność) w tym wypadku jest “kulą u nogi”, czy wręcz “sznurem u szyi”.

Masz ten sprzęt w ręce, więc z poziomu Androida z pewnością można się dowiedzieć jaki sprzęt zamontowano w tym tv-box’ie.

Tak poza konkurencją to @Medykkforek miał kiedyś problem z brakiem obsługi BT (gdy chciał integrować iNode) i takie coś z tego powstało

oprócz tego masz to

Swoją drogą w pierwszej chwili chwyciła mnie złość na AIS właśnie z powodu tego sprzętu - S10 v1, ale przyczyną problemów był “zakręt” w projekcie EBP (gdzie autorzy olali fakt istnienia sprzętu GL.iNet w wersjach v1.x, nie da się ukryć, że błędem taktycznym AIS był brak własnego forka tego projektu) i dzięki temu świetnie rozumiem sytuację w której się teraz znalazła ekipa AIS jeśli chodzi o same bramki AIS/HA i fakt, że rozwój HA poszedł w inną stronę niż się zapowiadało tworząc niekompatybilności być może już nie do przeskoczenia.