­čŽü Leon wydanie na PROD

Ciekawe czy integracja ÔÇśLocalTuyaÔÇÖ te┼╝ jest inna w nowym HA z Leona, bo mam na niej kilka ┼╝ar├│wek :). A jeszcze nie aktualizowa┼éem bramki do Leona.

Dzisiaj zrestartowa┼éem bramk─Ö do ustawie┼ä fabrycznych . No i zacz─Ö┼éy si─Ö ÔÇťcudaÔÇŁ:

1. nie jestem w stanie wej┼Ť─ç na bramk─Ö lokalnie z sieci (mo┼╝na wej┼Ť─ç przez tunel i lokalnie na bramce)
  2. nie zainstalowało się zigbee

Fajnie, ┼╝e nas informujesz.

1 polubienie

Zrobi┼éem jeszcze raz rstart do fabrycznych i sta┼é si─Ö znowu ÔÇťcudÔÇŁ wszystko dzia┼éa :slight_smile: . Dodam, ┼╝e bramka to DEV3

Lepsza jest integracja tuya local w nowej Tuya du┼╝o urz─ůdze┼ä nie czyta

Dzi┼Ť moja kolej na aktualizacj─Ö. Wykona┼éem j─ů przed chwil─ů z GUI:

Pojawi┼é si─Ö jaki┼Ť problem z Z2M index.js'
Error: Cannot find module '/data/data/pl.sviete.dom/files/home/zigbee2mqtt/index.js'

PM2      | App [zigbee:4] exited with code [1] via signal [SIGINT]
PM2      | App [zigbee:4] starting in -fork mode-
PM2      | App [zigbee:4] online
4|zigbee | Error: Cannot find module '/data/data/pl.sviete.dom/files/home/zigbee2mqtt/index.js'
4|zigbee |     at Function.Module._resolveFilename (internal/modules/cjs/loader.js:889:15)
4|zigbee |     at Function.Module._load (internal/modules/cjs/loader.js:745:27)
4|zigbee |     at Object.<anonymous> (/data/data/pl.sviete.dom/files/usr/lib/node_modules/pm2/lib/ProcessContainerFork.js:33:23)
4|zigbee |     at Module._compile (internal/modules/cjs/loader.js:1072:14)
4|zigbee |     at Object.Module._extensions..js (internal/modules/cjs/loader.js:1101:10)
4|zigbee |     at Module.load (internal/modules/cjs/loader.js:937:32)
4|zigbee |     at Function.Module._load (internal/modules/cjs/loader.js:778:12)
4|zigbee |     at Function.executeUserEntryPoint [as runMain] (internal/modules/run_main.js:76:12)
4|zigbee |     at internal/main/run_main_module.js:17:47 {
4|zigbee |   code: 'MODULE_NOT_FOUND',
4|zigbee |   requireStack: []
4|zigbee | }

Czy kto┼Ť rozwi─ůza┼é problem z brakuj─ůcym plikiem index.js po aktualizacji do Leon?
/data/data/pl.sviete.dom/files/home/zigbee2mqtt/index.js
Nie mam poj─Öcia z czym ma to zwi─ůzek i jakie jest rozwi─ůzanie dla uruchomienia zigbee na bramce DEV3.

Mo┼╝e spr├│buj tego rozwi─ůzania:

1 polubienie

Dzi─Öki @sdsi - r─Öczna aktualizacja przebieg┼éa pomy┼Ťlnie. Musia┼éem wgra─ç kopi─Ö zigbee i mam na nowo dost─Öp do swoich urz─ůdze┼ä.

1 polubienie

Pisa┼éem wcze┼Ťniej, ┼╝e po 2 resecie do fabrycznych DEV3 zadzia┼éa┼é, no ale jednak dzia┼éa ÔÇťnie normalnieÔÇŁ:

1. obci─ů┼╝enie procka na poziomie 30% i wi─Öcej (czy jest mo┼╝liwo┼Ť─ç sprawdzenia co tak mocno obci─ů┼╝a procek?)
  2. zainstalowanie wi─Ökszo┼Ťci integracji ko┼äczy si─Ö niepowodzeniem

Powinno by─ç w miar─Ö aktualne w tym temacie. Znajdziesz odpowiednie komendy dla Proces├│w j─ůdra Linux i Androida:

Czy Leon jest na tyle pewny że można nie bać się aktualizacji?, bo nie chciałbym mieć problemów jak tu wyżej napisano

1 polubienie

Nie zauważyłem żadnych poprawek do Leona, więc będzie jak będzie.

Trzy uwagi po aktualizacji do wersji Leon:

1. Liter├│wka :slight_smile:

1. Brak sekcji z YAMLÔÇÖs i sprawdzenia konfiguracji:

1. W narz─Ödziach deweloperskich co┼Ť nie dzia┼éa zak┼éadka z Android:

@damu - wyczy┼Ť─ç pami─Ö─ç podr─Öczn─ů przegl─ůdarkiÔÇŽ

1 polubienie

Opcja z czyszczeniem cacheÔÇÖa przegl─ůdarki nic nie zmienia, w czystej nowej przegl─ůdarce www mam to samo, w apce na smartfonie te┼╝ ;(

Wi─Öc pozostaje sprawdzi─ç na podpi─Ötym monitorze po HDMI bezpo┼Ťrednio do bramki.

A scrcpy Ci działa?

Apka ÔÇťAisScreenStreamÔÇŁ by┼éa zatrzymana po jej uruchomieniu (z poziomu HDMI) jest dost─Öp zdalny do Androida i AIS LauncherÔÇÖa :slight_smile:

Ci─ůgle nie mam w AIS sekcji z YAMLÔÇÖs i sprawdzenia konfiguracji - zak┼éadce ÔÇťKontrola serweraÔÇŁ zauwa┼╝y┼éem te┼╝ brak zak┼éadki ÔÇťZasobyÔÇŁ :frowning: