Tego mi brakuje i za to zapłacę

@Kraszewsky podpinam temat integracji z emodul.pl (tech-sterowniki) w pierwszym poście.

Dzwonek google nest hello, ktoś dzwoni a na ekranie tv w tym momencie wlacza się kanał z kamerką ktory mam dodany do dekodera z enigma2. Chętnie za to zapłacę :grin::grin::grin:

1 polubienie

@paciuk jesteś pewien, że byś chciał taką integrację? Oglądasz film (na normalnej antenie, a nie przez internet i nie masz możliwości cofnięcia) jest napięta sytuacja a tu nagle na jakieś 20s przerywa i pokazuje Ci się obraz z kamery. Wydaje się fajne, ale ja już przetrenowałem z yanosikiem. Coś ciekawego w końcu w radio nadają, czy pogodę a tu info, że zatrzymany pojazd :face_with_symbols_over_mouth:
Nie wiem, ale mnie to strasznie irytuje, choć yanosika nie wyłączę.

Mnie to interesuje ale u mnie akurat po naciśnięciu guzika w dzwonku by się miało to aktywować.

No tak - kiedy właśnie doczekałeś się do prognozy pogody.
Taka tylko zajawka dla Ciebie, żebyś przemyślał, czy to na pewno będziesz używał. Ja mam zdjęcie na telefon (na telegram) po naciśnięciu dzwonka i to mi wystarcza w zupełności. Dodatkowo mam całą historię zdjęć.

No jakbys mi pomógł z tym na pm to byłbym w niebo wzięty.

takiego dzwonka to nie mam, tylko kamerę i w momencie wciśnięcia przycisku dzwonka (mam go jako encję w Jolce) robi zdjęcie, zapisuje na bramce i wysyła na komunikator.
Zrobione w większości wg tego opisu Dzwonek z Biedronki + kamera = zdjęcie na Slack'a

Wiadomo, że trochę trzeba pozmieniać pod swoją kamerę, ale większość jest uniwersalna.

Ja na podstawie tego tematu, który podał @Cino111 podpiąłem Wideodomofon IP Wi-Fi Ferguson FS1DB. Do zrobienia zdjęcia przechwytuję obraz z kamery a wyzwalaczem jest wysyłany kod RF 433 do gongu wpiętego w gniazdko w salonie. Do dziś działa super!

Ja miałem tak jak opisałem tutaj czyli
po wciśnięciu dzwonka szedł obraz na telewizor ale jak pisze @Cino111 strasznie irytowało wszystkich domowników

Dam 150zł
za integrację z eModul

1 polubienie

Jaki byłby koszt aktualizacji aplikacji na zegarki z android Wear os 3.0 czy 3.5 aby działał mikrofon oraz gdzie można było by wpłacać pieniądze na zrzutkę na ten cel?

Hej, HA pracuje nad tą funkcjonalnością, chyba to nawet powinno już działać w aplikacji HA na android

Projekt NabuCasa (zdalny dostęp do HA) okazał się komercyjnym sukcesem, mają już 30 osób na etacie.
W tym miesiącu rekrutowali programistę do iOS, a teraz szukają programistę do Android. Rozwój HA i aplikacji w HA jest naprawdę imponujący (ciężko za tym nadążyć), dlatego zachęcamy do przejścia na czyste HA.

Nie chciałbym być nie uprzejmy ale pytałem o wasza aplikacje gdzie chciałbym wam pomóc zarobić a nie pobierać specjalnie dodatkową aplikacje ha (na telefon i zegarek) która nie ma tych funkcji co wasza apka

1 polubienie

Niestety realia są inne. Koszt pracownika jest całkiem spory, zwłaszcza programisty.
Idea tego wątku była taka żeby zaangażować osoby spoza - pasjonatów, którzy poświęcą czas, czegoś się nauczą dodatkowo dostaną za to symboliczną wypłatę.
Ta funkcjonalność z tego co rozumiem będzie bardzo zbliżona do tego co tworzy zespół HA, więc nie wiem czy znajdzie się pasjonat.

1 polubienie

Tyle że tutaj mamy gotową aplikację, problem jest nie działający mikrofon od wersji os3.
Może nie było by to takie czasochłonne w dostosowaniu nawet odpłatnie.

3 polubienia