😺 Wydania wersji Ola

czy ktos wie jak mozna przywrocic poprzewdnia wersje ais ? pełen restart nie działa bo jest odrazu wersja najnowsza

bez tego:

+pymysql

mi nie działało

Spróbuj tak

pm2 install ais-dom=2023.3.1


Blad

Spróbuj pip install ais-dom==2023.3.1


Takie coś mam
szkoda ze załoga AIs nie dała informacji ze pełny restart nie przywraca bramki z dnia zakupu…

Jeżeli przeszedłeś na termux to jak ma przywrócić z dnia zakupu. Przy resecie pobierane są kody z wersji stabilnej. Musiałbyś usunąć termux i wrócić na starą wersję.

Już nie ważne .Ale zakupiłem wersję z termuxem więc myślałem że przywrócenie ustawień fabrycznych przywróci ja z dnia zakupu.Ha postawione i wszystko działa.Zero błędów jak na AIS.Smiga aż miło.Powiadomienia głosowe również są.

Czy Olę można wcisnąć na Leona pomijając Nikodema? A jeśli nie, to jak zainstalować Nikodema, jeśli w repo już Ola oczekuje?

OK. Dziękuję za brak odpowiedzi :wink:
Spróbowałem na PRO1 i…

 Aktualizacja AIS z wersji  23.01.02
 VERSION TEST  OK
[...]Looking in links: wheels
Processing ./wheels/numpy-1.23.2-py3-none-any.whl
numpy is already installed with the same version as the provided wheel. Use --force-reinstall to force an installation of the wheel.
 numpy ...
Requirement already satisfied: numpy==1.23.2 in /data/data/com.termux/files/usr/lib/python3.10/site-packages (1.23.2)

[notice] A new release of pip is available: 23.1.2 -> 23.2.1
[notice] To update, run: pip install --upgrade pip

 ZIGBEE   "version": "1.31.2",
 Zigbee OK...
 OK. Instalacja trwała  51 sekund
[...]
avc:  denied  { read } for  scontext=u:r:system_server:s0 tcontext=u:object_r:sdcardfs:s0 tclass=file permissive=1
Failure [INSTALL_FAILED_ALREADY_EXISTS: Attempt to re-install com.spotify.music without first uninstalling.]
 ANDROID   versionName=4.2.0
 Pobieram i instaluje Android ...
okStarting: Intent { cmp=launcher.sviete.pl.domlauncherapp/.LauncherActivity (has extras) }
Warning: Activity not started, its current task has been brought to the front

i instalacja się zatrzymuje… ktoś wie jak to przejść dalej, bez pełnego resetu aplikacji?

Poszedł pełny reset aplikacji i o dziwo, prawie wszystko śmiga jak w Leonie :wink: