­čś║ Wydania wersji Ola

czy ktos wie jak mozna przywrocic poprzewdnia wersje ais ? pełen restart nie działa bo jest odrazu wersja najnowsza

bez tego:

+pymysql

mi nie działało

Spr├│buj tak

pm2 install ais-dom=2023.3.1

Blad

Spr├│buj pip install ais-dom==2023.3.1

Takie co┼Ť mam
szkoda ze za┼éoga AIs nie da┼éa informacji ze pe┼ény restart nie przywraca bramki z dnia zakupuÔÇŽ

Je┼╝eli przeszed┼ée┼Ť na termux to jak ma przywr├│ci─ç z dnia zakupu. Przy resecie pobierane s─ů kody z wersji stabilnej. Musia┼éby┼Ť usun─ů─ç termux i wr├│ci─ç na star─ů wersj─Ö.

Ju┼╝ nie wa┼╝ne .Ale zakupi┼éem wersj─Ö z termuxem wi─Öc my┼Ťla┼éem ┼╝e przywr├│cenie ustawie┼ä fabrycznych przywr├│ci ja z dnia zakupu.Ha postawione i wszystko dzia┼éa.Zero b┼é─Öd├│w jak na AIS.Smiga a┼╝ mi┼éo.Powiadomienia g┼éosowe r├│wnie┼╝ s─ů.

Czy Ol─Ö mo┼╝na wcisn─ů─ç na Leona pomijaj─ůc Nikodema? A je┼Ťli nie, to jak zainstalowa─ç Nikodema, je┼Ťli w repo ju┼╝ Ola oczekuje?

OK. Dzi─Ökuj─Ö za brak odpowiedzi :wink:
Spr├│bowa┼éem na PRO1 iÔÇŽ

Aktualizacja AIS z wersji  23.01.02
 VERSION TEST  OK
[...]Looking in links: wheels
Processing ./wheels/numpy-1.23.2-py3-none-any.whl
numpy is already installed with the same version as the provided wheel. Use --force-reinstall to force an installation of the wheel.
 numpy ...
Requirement already satisfied: numpy==1.23.2 in /data/data/com.termux/files/usr/lib/python3.10/site-packages (1.23.2)

[notice] A new release of pip is available: 23.1.2 -> 23.2.1
[notice] To update, run: pip install --upgrade pip

ZIGBEE   "version": "1.31.2",
 Zigbee OK...
 OK. Instalacja trwała  51 sekund
[...]
avc:  denied  { read } for  scontext=u:r:system_server:s0 tcontext=u:object_r:sdcardfs:s0 tclass=file permissive=1
Failure [INSTALL_FAILED_ALREADY_EXISTS: Attempt to re-install com.spotify.music without first uninstalling.]
 ANDROID   versionName=4.2.0
 Pobieram i instaluje Android ...
okStarting: Intent { cmp=launcher.sviete.pl.domlauncherapp/.LauncherActivity (has extras) }
Warning: Activity not started, its current task has been brought to the front

i instalacja si─Ö zatrzymujeÔÇŽ kto┼Ť wie jak to przej┼Ť─ç dalej, bez pe┼énego resetu aplikacji?

Poszed┼é pe┼ény reset aplikacji i o dziwo, prawie wszystko ┼Ťmiga jak w Leonie :wink: