Zawieszanie się bramki

@Cino111 przeczytaj jeszcze raz co napisałem

w styczniu była to wersja 0.103.8

aby wyeliminować błędy w becie instalowałem tylko wersje stabilne, i nigdzie nie napisałem że przed 0.104.5 miałem 0.105…
chociaż teraz mam już wersje 0.105.7 bo instaluje wszystkie wersje czekając na poprawę stabilności i od wczoraj jest wszystko OK! bramka jest wpięta bezpośrednio do prądu.

miałem to zrobić ale musiał bym zaniżyć wersję także HA na malinie bo zawsze porównuje tą samą wersje oprogramowania więc odpuściłem.

Odpowiedz mi na jedno pytanie jak myślisz gdzie leży problem - na malinie HA w wersji 0.105… i taką samą mam wersje na bramce,obie maszyny podłączone po kablu do sieci - malina chodzi a bramka wisi? Tylko bądź obiektywny.
Myślę że ten temat nie rozwinął by się tak bardzo gdyby AIS przyznało się do błędu a nie delikatnie sugerując nam że problem leży po naszej stronie:

A wiesz czemu tak sądzę - przypomnę ten temat:

tutaj zgłaszaliśmy że jest problem ze sterowaniem głosowym bramami i reakcja AIS:

wręcz nam dziękowano i żaden użytkownik nie wylewał swojej frustracji tyko wszyscy czekaliśmy na poprawki softu :

a co ciekawe (takie moje spostrzeżenie) w/w temacie zgłaszaliśmy problem, a w tym:

nawet nas zachęcano do zgłaszania błędów i problemów (i można by było przytoczyć tu wiele innych wątków)

czyli można zgłaszać problemy jak są banalne ale jak jest ciężki temat to nagle:

Jak dla mnie jest to słabe, bardzo słabe podejście.
Pozdrawiam.

1 polubienie